Lombard365 › Pożyczki pod zastaw › skup › sprzedaż. KONTAKT

Od poniedziałku do piątku, godzina 09:00 - 17:00

0048-513 498 138*
*Opłata za połączenie jest zgodna z cennikiem danego operatora

Skup pojazdów budowlanych

Branża budowlana każdego dnia narażona jest na problemy z płynnością finansową z powodu długich terminów płatności co często kończy się niewypłacalnością Kontrahentów.

LOMBARD365 potrafi w sposób szybki i sprawny pomóc w problemach skupując pojazdy i maszyny budowlane. Jeżeli masz problemy finansowe i chcesz szybko otrzymać gotówkę z przyjemnością skupimy:

- wywrotki przede wszystkim 3 osiowe: 6x4, 6x6 oraz 8x4, 8x6, 8x8
- maszyny budowlane ( koparki, ładowarki, mini ładowarki )
- pojazdy specjalistyczne
- sprzęty drogowe Najważniejsze pytania i odpowiedzi dotyczące zastawu w formie pojazdów ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep czy maszyn budowlanych. Warto przeczytać dokładnie!

1. Maksymalny wiek pojazdów to 10 lat. Pojazdy muszą być sprawne technicznie oraz bez wad ukrytych. Są pewne odstępstwa w przypadku wybranych modeli pojazdów ciężarowych ( np. Mercedes-benz SK ), gdzie akceptujemy starsze roczniki, dużo gorszym stanem utrzymania.

2. Akceptujemy tylko pojazdy z kierownicą po prawej stronie. Nie akceptujemy pojazdów z kierownicą po prawej stronie czyli dla przykładu anglików.

3. Zastawiamy tylko pojazdy zarejestrowane w Polsce, nie pojazdy sprowadzone z zagranicy i podlegające rejestracji. Dodatkowo ważne aby pojazdy byłby zarejestrowane na "twardym dowodzie". Możliwe są odstępstwa od tego punktu, jednak wszystko do ustalenia w indywidualny sposób.

4. Jest możliwość zastawienia pojazdu, który ma kilku współwłaścicieli, jednak w momencie pożyczki wszyscy współwłaściciele muszą być przy podpisaniu umowy.

5. Nie ma możliwości zastawienia pojazdu, który jest w kredycie lub leasingu. Zastawiamy tylko pojazdy wolne od zajęć komorniczych i obciążeń finansowych, czy obciążeń osób trzecich.

6. Zastawiony pojazd zabezpieczony jest na profesjonalnym parkingu, monitorowanym i strzeżonym do momentu spłaty pożyczki. W przypadku nieterminowej spłaty pojazd przechodzi na własność Pożyczkodawcy - czyli nas.

7. Wymagane dokumenty: dowód rejestracyjny, karta pojazdu, komplet kluczyków, ksero / skan dokumentu nabycia pojazdu.

8. Wycena pojazdu jest dokonywana przez naszego pracownika. W przypadku trudności dokonania wyceny ( pojazdy specjalistyczne czy indywidualne ) niezbędne jest zamówienie niezależnego biegłego rzeczoznawcy, który dokona w ciągu 3 dni roboczych profesjonalnej wyceny. Koszty z tytułu tej wyceny ponosi Klient.

Chcesz szybko pieniądze? Zadzwoń 0048-513 498 138 lub napisz na info@lombard365.com

logo NOVUMCARE group
*Średnie kursy walut według NBP ( Narodowy Bank Polski ), automatycznie aktualizowane z Narodowym Bankiem Polskim.