Lombard365 › Pożyczki pod zastaw › skup › sprzedaż. KONTAKT

Od poniedziałku do piątku, godzina 09:00 - 17:00

0048-513 498 138*
*Opłata za połączenie jest zgodna z cennikiem danego operatora

Skup pojazdów osobowych

Istotą pożyczek pod zastaw jest zabezpieczenie. W związku z tym skorzystać mogą z nich tylko te osoby, które posiadają własną nieruchomość, albo samochód lub własność innego przedmiotu, który może być przedmiotem zastawu.

Każdy z nas chciałby wieść wygodne i spokojne życie wolne od wszelkich trosk i zmartwień, jednak w rzeczywistości sytuacja nie zawsze przedstawia się kolorowo. Czasami trudno jest przewidzieć, co się wydarzy, w życiu niczego do końca nie możemy być pewni. By sprostać takim przypadkom skuteczną alternatywą jest wzięcie pożyczki pod zastaw.Najważniejsze pytania i odpowiedzi dotyczące zastawu w formie pojazdu osobowego. Warto przeczytać dokładnie!

1. Maksymalny wiek pojazdu to 10 lat. Pojazdy muszą być sprawne technicznie oraz bez wad ukrytych.

2. Akceptujemy tylko pojazdy z kierownicą po prawej stronie. Nie akceptujemy pojazdów z kierownicą po prawej stronie czyli dla przykładu anglików.

3. Zastawiamy tylko pojazdy zarejestrowane w Polsce, nie pojazdy sprowadzone z zagranicy i podlegające rejestracji. Dodatkowo ważne aby pojazdy byłby zarejestrowane na "twardym dowodzie".

4. Jest możliwość zastawienia pojazdu, który ma kilku współwłaścicieli, jednak w momencie pożyczki wszyscy współwłaściciele muszą być przy podpisaniu umowy.

5. Nie ma możliwości zastawienia pojazdu, który jest w kredycie lub leasingu. Zastawiamy tylko pojazdy wolne od zajęć komorniczych i obciążeń finansowych, czy obciążeń osób trzecich.

6. Zastawiony pojazd zabezpieczony jest na profesjonalnym parkingu, monitorowanym i strzeżonym do momentu spłaty pożyczki. W przypadku nieterminowej spłaty pojazd przechodzi na własność Pożyczkodawcy - czyli nas.

7. Wymagane dokumenty: dowód rejestracyjny, karta pojazdu, komplet kluczyków, ksero / skan dokumentu nabycia pojazdu.

8. Wycena pojazdu jest dokonywana przez naszego pracownika. W przypadku trudności dokonania wyceny ( pojazdy specjalistyczne czy indywidualne ) niezbędne jest zamówienie niezależnego biegłego rzeczoznawcy, który dokona w ciągu 3 dni roboczych profesjonalnej wyceny. Koszty z tytułu tej wyceny ponosi Klient.

Chcesz szybko pieniądze? Zadzwoń 0048-513 498 138 lub napisz na info@lombard365.com

logo NOVUMCARE group
*Średnie kursy walut według NBP ( Narodowy Bank Polski ), automatycznie aktualizowane z Narodowym Bankiem Polskim.