Lombard365 › Pożyczki pod zastaw › skup › sprzedaż. KONTAKT

Od poniedziałku do piątku, godzina 09:00 - 17:00

0048-513 498 138*
*Opłata za połączenie jest zgodna z cennikiem danego operatora

Weryfikacja pożyczki

Pożyczka pod zastaw idealne rozwiązanie dla osób, które tymczasowo utraciły płynność finansową.
Pożyczka pomoże odbudować stabilną sytuację oraz utworzy pole do manewru w przypadku problemów ze spłatą innych zobowiązań.


Weryfikacja zabezpieczenia na poczet pożyczki, odbywa się na podstawie dostarczonej przez Państwa dokumentacji. Istotny jest komplet wymaganych dokumentów o który, w zależności od rodzaju posiadanego przez Państwa zabezpieczenia, poprosi Doradca. Wówczas procesowanie takiego wniosku przebiega niezwykle sprawnie i szybko, co skutkuje szybszą wypłatą wnioskowanych środków.

W trosce o Państwa wygodę i bezpieczeństwo zadbaliśmy w swoim zespole o profesjonalnych rzeczoznawców, którzy zajmują się niezależną wyceną nieruchomości, pojazdów osobowych czy ciężarowych oraz nowego renomowanych marek sprzętu elektronicznego. Jeśli będzie to konieczne jesteśmy w stanie przeprowadzić dla Państwa niezależny operat szacunkowy, na podstawie którego uzyskamy realną wartość posiadanego przez Państwa zabezpieczenia pożyczki prywatnej.

Gdy Państwa wniosek przejdzie pozytywną weryfikację i zapadnie decyzja o przyznaniu pożyczki skontaktuje się z Państwem jeden z naszych Doradców. Jego zadaniem będzie umówienie miejsca, terminu i godziny spotkania z Klientem, a także omówienie i ustalenie szczegółów spotkania.

Rozpatrzenie wniosku o pożyczkę jest całkowicie bezpłatne.

Nie pobieramy również od Państwa żadnych opłat wstępnych!

Chcesz szybko pieniądze? Zadzwoń 0048-513 498 138 lub napisz na info@lombard365.com

logo NOVUMCARE group
*Średnie kursy walut według NBP ( Narodowy Bank Polski ), automatycznie aktualizowane z Narodowym Bankiem Polskim.