Lombard365 › Pożyczki pod zastaw › skup › sprzedaż. KONTAKT

Od poniedziałku do piątku, godzina 09:00 - 17:00

0048-513 498 138*
*Opłata za połączenie jest zgodna z cennikiem danego operatora

Dokumenty do pobrania

Dział e-book to dokumenty naszej firmy, które można pobrać. Ma to na celu zaoszczędzenie czasu oraz ułatwienie komunikacji między nami a Państwem.

Wszystkie dokumenty można bezpiecznie pobrać. Zapisane są w formacie PDF ( potrzebny jest program Adobe Reader do otwarcia* ). Przedstawione dokumenty są tylko i wyłącznie naszą własnością i zostały opracowane na zlecenie naszej firmy NOVUMCREDIT Spółka z o.o..

Jest bezwzględny zakaz kopiowania i wykorzystywania przedstawionych dokumentów w innych celach niż przedstawiono**.1. Wniosek o udzielenie pożyczki
2. Upoważnienie o udostępnianiu i wymianie danych informacji gospodarczych - Konsument KRD + BIG
3. Upoważnienie o udostępnianiu i wymianie danych informacji gospodarczych - Firma BIG*W celu poprawnego wyświetlenia dokumentów niezbędne jest zainstalowanie darmowego oprogramowanie do odczytu dokumentów PDF - programu marki Adobe Reader. Pobierz tutaj.
**Opublikowane dokumenty należą tylko i wyłącznie do NOVUMCREDIT Spółka z o.o. - właściciela marki LOMBARD365. Jest bezwzględny zakaz kopiowania i rozpowszechniania przedstawionych dokumentów w celach inny niż zapoznanie się, w szczególności wykorzystywania przez konkurencję czy inne podmioty w celach zarobkowych.

Chcesz szybko pieniądze? Zadzwoń 0048-513 498 138 lub napisz na info@lombard365.com

logo NOVUMCARE group
*Średnie kursy walut według NBP ( Narodowy Bank Polski ), automatycznie aktualizowane z Narodowym Bankiem Polskim.