Lombard365 › Pożyczki pod zastaw › skup › sprzedaż. KONTAKT

Od poniedziałku do piątku, godzina 09:00 - 17:00

0048-513 498 138*
*Opłata za połączenie jest zgodna z cennikiem danego operatora

Pytania

Przeczytaj uważnie!
Przedstawione poniżej informacje w obiektywny i klarowny sposób rozwieją wszystkie wątpliwości oraz dadzą odpowiedź na szereg pytań.1. Pożyczkę L365 może otrzymać każda osoba, nawet zadłużona. Akceptujemy osoby wpisane do baz typu BIK, BIG, KRD czy z zajęciem komorniczym. Warunkiem otrzymania pożyczki jest pozostawienie zastawu ( zabezpieczenia ) na okres trwania pożyczki.

2. Minimalna kwota pożyczki w LOMBARD365 to 1.000 złotych. Pożyczki udzielane są na okres 30 dni.

3. Umowę pożyczki sporządzamy na podstawie dokumentów: dowód osobisty, prawo jazdy. Umowa pożyczki jest prosta, jasna i klarowna, bez małych druczków czy haczyków. Zabezpieczeniem jest zastaw pozostawiony u nas do momentu spłaty pożyczki, dlatego procedura jest skrócona do minimum.

4. Jedynym kryterium uzyskania pożyczki jest zastaw, który musi być własnością Pożyczkobiorcy. Wartość zastawu określa Lombard "LOMBARD365" należący do NOVUMCREDIT Spółka z o.o..

5. Zastaw musi być własnością Pożyczkobiorcy, bez wad ukrytych, bez obciążenia przez osoby trzecie czy inne instytucje finansowe i państwowe. Zastaw nie może pochodzić z przestępczości czy paserstwa. Osoba przedstawiająca zastaw jako zabezpieczenia oświadcza, że stanowi jego własność nabytą zgodnie z prawem.

6. Kwota pożyczki wynosi 50% wartości zastawu. Dla przykładu, jeżeli wartość przedmiotu na podstawie wyceny wynosi 3.000 złotych to maksymalna kwota pożyczki wynosi 1.500 złotych. W przypadkach indywidualnych jest możliwość negocjacji tego warunku.

7. Okres pożyczki wynosi 30 dni. Po tym terminie istnieją 2 możliwości: pierwsza z nich to spłacamy całą pożyczkę wraz z odsetkami i innymi kosztami zgodnie z harmonogramem i otrzymujemy do zwrotu pozostawiony zastaw, albo przedłużamy pożyczkę o kolejne 30 dni płacąc jedynie odsetki i inne koszty, a zastaw pozostaje nadal u nas. Istnieje możliwość ustalenia z góry indywidualnie terminu.

8. Zwrotu pożyczki może dokonać Pożyczkobiorca, bądź osoba przez niego upoważnioną zwracając do Lombardu kwotę pożyczki wraz z prowizją do dnia oznaczonego w umowie.

9. Przedmioty pozostawione u nas są odpowiednio zabezpieczone i przechowywane poza siedzibą firmy - ma to na celu zabezpieczenia Państwa zastawu. Po spłaceniu kwoty pożyczki wraz z prowizją określoną w umowie, Pożyczkobiorca odbiera swój zastaw w umówionym terminie.
W przypadku, gdy Pożyczkobiorca odbiera zastaw przed terminem oznaczonym w umowie powinien o tym fakcie powiadomić z 48-godz. wyprzedzeniem.

10. W przypadku braku spłaty pożyczki bądź przedłużenia jej na kolejny termin, jak również braku jakiegokolwiek kontaktu ze strony Pożyczkobiorcy, zastawione przedmioty zgodnie z umową przechodzą na własność NOVUMCREDIT Spółka z o.o. - właściciela marki LOMBARD365.
Po upływie trzech dni, jeżeli strony nie dojdą do porozumienia, Lombard NOVUMCREDIT Spółka z o.o. - właściciel marki LOMBARD365, wystawia przeterminowane zastawy do sprzedaży. Wszelkie roszczenia pomiędzy Pożyczkobiorcą, a Lombardem NOVUMCREDIT Spółka z o.o. - właścicielem marki LOMBARD365 zarówno w kwestii pożyczki jak i zastawu wygasają.

11. Przedmioty - zastawy - brane pod uwagę w przypadku mikroPOŻYCZKA L365: Nowe telefony - smartfony marek Samsung, Apple czy Sony X-peria, Nowe tablety renomowanych marek, Nowe i używane laptopy, ultrabooki, Nowe i używane komputery stacjonarne tylko i wyłącznie marki Apple I'mac, Nowe i używane komputery All in One, Pozostały sprzęt komputerowy, Nowe telewizory LCD, LED renomowanych marek, Sprzęt Audio przede wszystkim kina domowe renomowanych marek.

12. Przedmioty - zastawy - brane pod uwagę w przypadku bigPOŻYCZKA L365: pojazdy osobowe maksymalnie do 10 lat, motocykle, skutery, quady, pojazdy ciężarowe, ciągniki siodłowe, wywrotki, naczepy, pojazdy specjalistyczne, maszyny budowlane, nieruchomości przede wszystkim grunty.

Chcesz szybko pieniądze? Zadzwoń 0048-513 498 138 lub napisz na info@lombard365.com

logo NOVUMCARE group
*Średnie kursy walut według NBP ( Narodowy Bank Polski ), automatycznie aktualizowane z Narodowym Bankiem Polskim.