Lombard365 › Pożyczki pod zastaw › skup › sprzedaż. KONTAKT

Od poniedziałku do piątku, godzina 09:00 - 17:00

0048-513 498 138*
*Opłata za połączenie jest zgodna z cennikiem danego operatora

Elektronika

Prosta, przejrzysta, klarowna i zrozumiała.
Bez BIK, BIG, KRD oraz z komornikiem!
Żadnych ukrytych kosztów. Dodatkowo prezenty!


mikroPOŻYCZKA L365 czyli małe pożyczki pod zastaw to jasna i klarowna oferta dla osób szukających szybkiego wsparcia finansowego.
Nie interesują nas żadne bazy Twojej zdolności kredytowej ( BIG, BIK, BRKM, KRD, ERIF, VERIF ) oraz zajęcia egzekucyjne przede wszystkim komornicze!

Pożyczki pod zastaw to przede wszystkim, zostawiony zastaw jako zabezpieczenie na wypadek problemów ze spłatą. Nasza firma akceptuje przede wszystkim zastawy wartościowe, w szczególności:

  • Nowe telefony - smartfony marek Samsung, Apple czy Sony X-peria
  • Nowe tablety renomowanych marek
  • Nowe i używane laptopy, ultrabooki
  • Nowe i używane komputery stacjonarne tylko i wyłącznie marki Apple I'mac
  • Nowe i używane komputery All in One
  • Pozostały sprzęt komputerowy
  • Nowe telewizory LCD, LED renomowanych marek
  • Sprzęt Audio przede wszystkim kina domowe renomowanych marek

LOMBARD365 wyznaje zasadę szybkiego i bezpiecznego dla obu stron procesu decyzyjnego. Opłaty są proste i od samego początku współpracy jasne. Nie stosujemy żadnych ukrytych dodatkowych kosztów. Z nami zrozumiesz od samego początku ile będzie Cie kosztować pożyczka pod zastaw oraz ile będziesz musiał zwrócić przy danym, dopasowanym indywidualnie harmonogramie spłaty.

Jeżeli trzymasz się swojej części umowy i spłaty pożyczki w terminie, nie możesz spodziewać się dodatkowych opłat. Nasze relacje budujemy na zaufaniu. Dodatkowo aby promować szczere i terminowe spłaty nagradzamy osoby po ukończeniu okresu trwania umowy wartościowymi prezentami*.*Prezenty za terminową spłatę dotyczą tylko i wyłącznie pożyczek powyżej 10.000 zł.
** Interesują nas tylko wybrane i przedstawione przedmioty jako zastaw. Minimalna pożyczką jaką udzielamy to 1.000 złotych. Nie skupujemy i nie przyjmujemy zastawów w postaci przedmiotów starych i nie wartościowych, przedmiotów typu AGD, RTV, czy złota i zegarków. Mamy jasno sprecyzowaną ofertę.
*** Udzielana pożyczka stanowi maksymalnie 50% wartości zostawianego zastawu. Wycena wymienionych wyżej przedmiotów odbywa się na nasz koszt na podstawie ofert zamieszczonych w internecie. W przypadku minimalnej pożyczki w kwocie 1.000 zł zastaw musi mieć wartość nie mniej niż 2.000 złotych.

Chcesz szybko pieniądze? Zadzwoń 0048-513 498 138 lub napisz na info@lombard365.com

logo NOVUMCARE group
*Średnie kursy walut według NBP ( Narodowy Bank Polski ), automatycznie aktualizowane z Narodowym Bankiem Polskim.