Lombard365 › Pożyczki pod zastaw › skup › sprzedaż. KONTAKT

Od poniedziałku do piątku, godzina 09:00 - 17:00

0048-513 498 138*
*Opłata za połączenie jest zgodna z cennikiem danego operatora

Warunki pożyczki

Warunkiem otrzymania pożyczki mikroPOŻYCZKA L365 jest posiadanie zabezpieczenia i pozostawienia go na okres pożyczki jako zastawu. Reszta nas nie interesuje!

Doskonale rozumiemy Państwa problemy finansowe. W obecnych czasach przyznanie kredytu czy pożyczki bankowej obwarowane jest długą listą wymagań, które należy spełnić. W przypadku mikroPOŻYCZKI L365 jedynym kryterium, które należy spełnić to być właścicielem przedmiotu, który będzie zastawem.

Możesz być złym kredytobiorcą, który posiada trudne wpisy w bazach BIK, BIG, KRD, ERIF, posiadać zajęcie egzekucyjne od komornika, urzędu skarbowego czy ZUS. Nas to nie interesuje! Przedstawiasz przedmiot jako zastaw, nasz firma decyduje czy akceptuje przedmiot, wyceniamy go, podpisujesz dokumenty i masz pieniądze. To jest proste!


Aby dowiedzieć się więcej o pożyczce zachęcamy do przeczytania informacji w dziale mikroPOŻYCZKA L365 oraz Pytania i odpowiedzi.

*Prezenty za terminową spłatę dotyczą tylko i wyłącznie pożyczek powyżej 10.000 zł.
** Interesują nas tylko wybrane i przedstawione przedmioty jako zastaw. Minimalna pożyczką jaką udzielamy to 1.000 złotych. Nie skupujemy i nie przyjmujemy zastawów w postaci przedmiotów starych i nie wartościowych, przedmiotów typu AGD, RTV, czy złota i zegarków. Mamy jasno sprecyzowaną ofertę.
*** Udzielana pożyczka stanowi maksymalnie 50% wartości zostawianego zastawu. Wycena wymienionych wyżej przedmiotów odbywa się na nasz koszt na podstawie ofert zamieszczonych w internecie. W przypadku minimalnej pożyczki w kwocie 1.000 zł zastaw musi mieć wartość nie mniej niż 2.000 złotych.

Chcesz szybko pieniądze? Zadzwoń 0048-513 498 138 lub napisz na info@lombard365.com

logo NOVUMCARE group
*Średnie kursy walut według NBP ( Narodowy Bank Polski ), automatycznie aktualizowane z Narodowym Bankiem Polskim.